چاپ تراکت: ششگلانی: قرار است هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان هم به تراکتور یاری نمایند، فعلا باید تمرکزمان روی بازی با النصر باشد

به گزارش لیسو، رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی گفت: در جلسه مشترکی که برگزار کردیم تصمیم گرفته شد باشگاه تراکتور فعلا با مالکیت زنوزی به کار خود ادامه دهد.

چاپ تراکت: ششگلانی: قرار است هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان هم به تراکتور یاری نمایند، فعلا باید تمرکزمان روی بازی با النصر باشد

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ تراکت از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

جواد ششگلانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره جلسه مشترک هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی، اداره کل ورزش و جوانان این استان و باشگاه تراکتور برای مشخص تکلیف باشگاه گفت: در این جلسه نظمی به نمایندگی از باشگاه تراکتور حضور داشت و در خاتمه هم نتیجه گرفته شد فعلاً باشگاه با مالکیت زنوزی راه خود را در لیگ قهرمانان ادامه دهد.

وی ادامه داد: باشگاه تراکتور مانند قبل به کار خودش ادامه می دهد اما قرار است هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان هم در این راه به باشگاه تراکتور یاری کند.

رئیس هیئت فوتبال آذربایجان شرقی توضیح داد: تراکتور هفته آینده بازی سرنوشت سازی در لیگ قهرمانان آسیا دارد و فعلا باید تمرکز این تیم حفظ گردد. نباید به شایعات و حاشیه ها دامن بزنیم فعلاً بازی پیشرو با النصر برای طرفداران بسیار مهم است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 شهریور 1400 بروزرسانی: 16 شهریور 1400 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1743

به "چاپ تراکت: ششگلانی: قرار است هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان هم به تراکتور یاری نمایند، فعلا باید تمرکزمان روی بازی با النصر باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چاپ تراکت: ششگلانی: قرار است هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان هم به تراکتور یاری نمایند، فعلا باید تمرکزمان روی بازی با النصر باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید