قیمت آپارتمان در مناطق جنوبی تهران

به گزارش لیسو، خبرنگاران : تحقیقات میدانی از بازار مسکن در دو منطقه 9 و 10 که با عنوان مناطق مصرفی واقع در مرز نیمه شمالی و جنوبی تهران شناخته می شوند، از عقب نشینی بعضی مالکان این مناطق از قیمت های قبلی حکایت دارد.

قیمت آپارتمان در مناطق جنوبی تهران

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از دنیای اقتصاد، قیمت های پیشنهادی بسیاری از مالکان برای واحدهای مسکونی واقع در دو منطقه مصرفی در مرز نیمه شمالی و جنوبی پایتخت با کاهش روبرو بوده است.

تحقیقات میدانی از بازار مسکن در دو منطقه 9 و 10 که با عنوان مناطق مصرفی واقع در مرز نیمه شمالی و جنوبی تهران شناخته می شوند، از عقب نشینی بعضی مالکان این مناطق از قیمت های قبلی حکایت دارد. به گفته بعضی از واسطه های ملکی فعال در این دو منطقه در حال حاضر بعضی قیمت های پیشنهادی در بازار خرید و فروش مسکن نسبت به حدود دو ماه گذشته با کاهش روبرو شده و یکی از دلایل آن را اتفاقات اتفاق افتاده در خارج از بازار مسکن عنوان می نمایند.

بر اساس این گزارش، در این دو منطقه مصرفی از پایتخت تعداد خریداران نسبت به ماه های گذشته با افت روبرو بوده به طوری که جو غالب بر بازار تداوم کاهش قیمت مسکن در ماه های آینده است. نتیجه آنالیز میدانی بازار مسکن از بعضی بنگاه های معاملات ملکی نشان داد، بعضی از خریداران و فروشندگان در هفته های گذشته برای دریافت قیمت مراجعه کردند اما بخش قابل توجهی از مراجعات منجر به قرارداد نشد. طبق پیش بینی فعالان بازار مسکن در این دو منطقه مصرفی، طبق سنوات گذشته بازار مسکن در دو ماه پایانی سال با یک رونق نسبی روبرو می گردد.

نتایج این گزارش حاکی از آن است که بازار مسکن به ویژه در این دو منطقه واقع در مرز نیمه شمالی و جنوبی تهران در یک بلاتکلیفی از آینده قرار گرفته است، به این معنا که بخش قابل توجهی از خریداران به دلیل کاهش انتظارات تورمی، به دلیل انتظار افت بیشتر قیمت ها فعلا تمایل زیادی برای ورود به بازار مسکن ندارند. در عین حال در سمت عرضه نیز یکسری فروشندگان با پیش بینی تداوم کاهش قیمت، ملک خود را با تخفیف بیشتر عرضه کردند و بعضی فروشندگان نیز به دلیل عدم پیش بینی از آینده فعلا از عرضه ملک خود امتناع می نمایند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1381

به "قیمت آپارتمان در مناطق جنوبی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت آپارتمان در مناطق جنوبی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید