اخبار اقتصادی

شهر شکی در کشور آذربایجان، شاهراه جاده ابریشم

آذربایجان یکی از کشورهای همسایه ایران است که با پایتختی باکو، در شمال غربی کشورمان قرار گرفته. مانند ایران از کشورهای حاشیه دریاچه خزر به شمار می آید و علاوه بر کشورمان با کشورهای ارمنستان، ترکیه، گرجستان و روسیه هم مرز است. برای آشنایی با این کشور،...

26 دی 1398

برنامه سفر و گشت و گذار 3 روزه در اصفهان

در این مقاله از معرفی جاهای دیدنی اصفهان قصد معرفی تور اصفهان در 3 روز را داریم پس اگر قصد سفر به اصفهان دارید با مجله گردشگری خبرنگاران همراه باشید تا بدانید چگونه در 3 روز اصفهان را به خوبی بگردید.

24 دی 1398

حق پخش اینترنتی مسابقات فوتبال فعلاً بین زمین و آسمان

پروژه پخش اینترنتی مسابقات فوتبال که به خودی خود می تواند حق ضایع شده فوتبال از پخش تلویزیونی را به فوتبال بازگرداند، بار دیگر با تناقض ها و ابهاماتی همراه شده است.

22 دی 1398

دارایی کتابخانه ها دیگر اطلاعات و داده های ایستا نیست

صالحی گفت: دارایی کتابخانه ها دیگر اطلاعات و داده های ایستا نیست و اطلاعات سیال جای آن را گرفته است.

17 دی 1398

فیزیوتراپی و توانبخشی در طب فیزیکی

خبرنگاران: قطعا تابه حال اسم فیزیوتراپی به گوشتان خورده است. البته اگر ورزشکار باشید حتما حداقل یک بار فیزیوتراپی را تجربه نموده اید.

16 دی 1398

مناطق آزاد همچنان معاف از مالیات

خبرنگاران: مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تاکید نمود: مناطق آزاد از دو ویژگی مهم معافیت مالیاتی در چارچوب قانون به مدت 20 سال و معافیت های گمرکی برخوردار هستند.

13 دی 1398

برگزاری جلسه بررسی رفع موانع و مسائل فروش و صادرات صنایع دستی در هرمزگان

جلسه بررسی رفع موانع و مسائل فروش داخلی و صادرات چمدانی محصولات صنایع دستی هرمزگان با حضور سهراب بناوند، معاون صنایع دستی، حامی مسئول صادرات گمرک و جمعی از کارشناسان و تولیدکنندگان صنایع دستی امروز دوشنبه 20 آبان ماه در معاونت صنایع دستی اداره کل میراث...

12 دی 1398

تراویتسا به هالک بانک ترکیه پیوست

خبرنگاران: پاسور تیم ملی والیبال ایتالیا در فصل آینده برای تیم هالک بانک ترکیه بازی می نماید.

11 دی 1398

نوسازی 90 درصد تخت های بیمارستان ها و مراکز درمانی ناجا

معاون بهداشت و درمان نیروی انتظامی با اعلام نوسازی 90 درصد تخت های بیمارستان ها و مراکز درمانی ناجا بر رویکرد پدافند غیرعامل و افزایش توانمندی در طب های انتظامی و رزم و نیز امداد و نجات و انتقال مجروحان تاکید نمود.

9 دی 1398

ایجاد سایت های تجارت الکترونیک صنایع دستی کشور در دستور کار است

معاون وزیر میراث فرهنگی ایجاد بازارچه های فروش دائمی، نمایشگاه، سایت های تجارت الکترونیکی حوزه صنایع دستی شهرهای ملی و جهانی از برنامه های در دستور کار برشمرد.

9 دی 1398

لاوروف: برجام هنوز مشروعیت خود را از دست نداده است

وزیر خارجه روسیه طی سخنرانی در کنفرانس عدم اشاعه در مسکو، درباره مسائل مختلفی از جمله توافق هسته ای ایران و عدم تمایل مسکو برای عضویت در پیمان منع تسلیحات اتمی صحبت کرد.

8 دی 1398

منوچین: تحریم هایی مانند تحریم ایران برای جلوگیری از جنگ است

وزیر خزانه داری آمریکا بار دیگر به دفاع از سیاست فشار حداکثری و تحریم های مالی کشورش علیه ایران پرداخت.

7 دی 1398

ضایعات کشاورزی به فرصتی مالی تبدیل می گردد

توسعه فناوری استفاده از پسماندها و ضایعات کشاورزی و منابع طبیعی عنوان فراخوانی است که توسط توسعه آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منتشر شده است.

5 دی 1398

امکان مشاهده مبالغ ارزش افزوده پرداختی مشترکان فراهم شد

به گزارش خبرنگاران، محمدجواد آذری جهرمی در توئیتر نوشت: امشب شب تلخی برای کلاهبرداران است.

3 دی 1398

کاندلا؛ شهری ایتالیایی که برای نقل مکان به آن به شما پول می دهند

شهردار شهر کاندلا واقع در کشور ایتالیا پس از کاهش جمعیت در این شهر زیبا تصمیم به اختصاص دادن امتیازات اقتصادی برای افرادی که قصد نقل مکان به این منطقه را دارند، گرفت.

2 دی 1398

با انتخاب ترامپ، کالیفرنیا ساز جدایی زد

خبرگزاری فارس: با پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، مردم در بعضی ایالت ها به خیابان آمدند و با در دست دریافت دست نوشته هایی که روی آن نوشته بود رئیس جمهور من نیست به راه یافتن میلیارد نیویورکی به کاخ سفید اعتراض کردند.

30 آذر 1398

قرار دیوان بین المللی دادگستری موید غیرقانونی بودن تحریم های آمریکا است

مدیرکل حقوقی وزارت امور خارجه گفت: قرار موقت دیوان بین المللی دادگستری، موید غیرقانونی بودن تحریم های آمریکا ضد کشورمان است.

29 آذر 1398

توافق اولیه تجاری میان چین و امریکا

خبرگزاری شینهوا ساعتی پیش در خبری فوری اعلام نمود چین و امریکا بر سر سند مرحله اول خاتمه جنگ تجاری و نبرد تعرفه ها به توافق رسیده اند.

28 آذر 1398

تاکید مشاور اسد بر کوشش دمشق و پکن برای مقابله با حاکمیت غرب

مشاور سیاسی و رسانه ای رئیس جمهور سوریه با اشاره به اینکه سیاست فعلی دمشق توجه به شرق است، بر کوشش مشترک دمشق و پکن برای مقابله با حاکمیت غرب تاکید نمود.

27 آذر 1398

نیویورک تایمز: افزایش تعرفه های وارداتی، آمریکا را با مشکل روبرو می نماید، ترامپ می خواهد برای همه شرکای واشنگتن تهدید باشد

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در مورد افزایش تعرفه آمریکا بر واردات فولاد اروپا نوشت: امروز با مدیران چرخه های تامین، برنامه ریزان اقتصادی، مهندسان و مدیران خرید همه شرکت هایی که از فولاد و آلومینیوم در تولیدات خود استفاده می نمایند، ابراز همدردی...

27 آذر 1398
تعداد: (138)