مستند سریالی ضد از امشب روی آنتن شبکه مستند

به گزارش لیسو، تهران (پانا) - مجموعه مستند ضد با نگاهی تازه به کلیشه های ذهنی پیرامون غرب محصول مشترک حوزه هنری و شبکه مستند از امشب پخش می گردد.

مستند سریالی ضد از امشب روی آنتن شبکه مستند

به گزارش روابط عمومی سینمایی حوزه هنری، نخستین قسمت از مستند سریالی ضد به کارگردانی مهدی افضل زاده و تهیه کنندگی محسن کریمیان از امشب یکشنبه سوم اسفند ماه روی آنتن شبکه مستند می رود.

ضد حاصل همکاری تازه مرکز مستند سوره حوزه هنری و شبکه مستند سیما، مجموعه ای سریالی با موضوع غرب است که کوشش می نماید در هر قسمت با طرح یک موضوع ساده، به جنگ کلیشه های ذهنی مردم درباره محیط پیرامون شان برود.

فصل نخست این مجموعه در 26 قسمت در مرکز مستند سوره فراوری شده و قرار است به صورت هفتگی یک شنبه ها ساعت 22:15 و بازپخش آن دوشنبه ها ساعت 15 از شبکه مستند سیما پخش گردد. به همین مناسبت از نخستین تیزر این برنامه رونمایی به عمل آمد.

در معرفی این مستند سریالی آمده است: خیلی از ما در سبک زندگی مدرن از روز تولد درگیر کلیشه های رفتاریی شدیم که به ما از گذشته به ارث رسیده است و نمی دانیم از کجا آمده، آیا درست هستند و چه قدر قابل تغییرند؟

مجموعه مستند ضد کوشش می نماید در هر قسمت با طرح یک موضوع ظاهرا کم اهمیت، به جنگ کلیشه های ذهنی مردم درباره محیط پیرامونشان برود. ضدیت با کلیشه ها کلید دیدن وقایع دنیا از دریچه ای جدید است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1453

به "مستند سریالی ضد از امشب روی آنتن شبکه مستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مستند سریالی ضد از امشب روی آنتن شبکه مستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید