معاون ترامپ بالاخره ماسک زد (

به گزارش لیسو، مایک پنس بالاخره کوتاه آمد و هفته گذشته برای نخستین بار در مقابل دوربین خبرنگاران ماسک زد اما ترامپ همچنان اصرار دارد ماسک نزند و تا به امروز عکس یا فیلمی از او با ماسک دیده نشده است.

معاون ترامپ بالاخره ماسک زد (

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

مایک پنس معاون ترامپ که هفته گذشته در بازدید از کلینیک درمان پلاسمایی بیماران کرونایی ماسک نزده بود، اقرار به اشتباه کرد و گفت باید ماسک می زد.

به گزارش خبرنگاران، پنس دیروز در مصاحبه ای با فاکس نیوز گفت: من فکر نمی کردم زدن ماسک لازم است، اما باید ماسک می زدم. 2 روز بعد از آن اما در بازدید از یک کارگاه فراوری دستگاه ونتیلاتور در ایالت ایندیانا، ماسک زدم.

حضور پنس بدون ماسک در این کلینیک طی روزهای گذشته سبب انتقادهایی شده بود؛ اما او نخست در واکنش به این انتقادها گفته بود : کرونا ندارد و به همین خاطر نیازی به زدن ماسک نمی بیند.

مایک پنس قبلاً در ملاقات با بیماران کرونایی بدون ماسک حاضر شده بود

تا حالا مایک پنس و دونالد ترامپ اجازه نداده بودند تصویری با ماسک از آنها در رسانه ها ثبت گردد.

آنها یا ماسک نمی زنند و یا اینکه اجازه نمی دهند تصاویر با ماسک آنها منتشر گردد؛ اما هفته گذشته مایک پنس پس از بالا دریافت انتقادها از ماسک نزدن در بازدید از کلینیک درمانی، برای نخستین بار در مقابل رسانه ها هنگام بازدید از کارخانه فراوری ونتیلاتور(دستگاه تنفس مصنوعی) در ایالت ایندیانا ماسک زد و تصویر آن در رسانه ها منتشر شد.

نخستین عکس ثبت شده با ماسک از پنس هنگام بازدید هفته گذشته از کارخانه فراوری ونتیلاتور در ایندیانا/آسوشیتدپرس

تا به امروز عکس یا فیلمی از دونالد ترامپ با ماسک مشاهده نشده است.

البته در میان رهبران دنیا این تنها ترامپ نیست که ماسک نمی زند؛ بسیاری از رهبران دنیا هم یا ماسک نمی زنند و یا اجازه نمی دهند تصویری از آنها با ماسک در رسانه ها منتشر گردد.

--

منبع: عصر ایران
انتشار: 11 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 970

به "معاون ترامپ بالاخره ماسک زد (" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون ترامپ بالاخره ماسک زد ("

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید