انتها مسابقات المپیاد استعدادهای برتر در رشته سنگنوردی

در خاتمه مسابقات المپیاد استعدادهای برتر در رشته سنگنوردی نفرات برتر ماده های بولدرینگ، سرعت، سرطناب و کمباین در دو بخش پسران و دختران تعیین شدند.

انتها مسابقات المپیاد استعدادهای برتر در رشته سنگنوردی

به گزارش خبرنگاران، مسابقات سنگنوردی استعدادهای برتر کشور در دو بخش دختران در شهر کرمان و پسران به میزبانی زنجان انجام شد و برترین های هر ماده در دو رده سنی معین شدند. در ماده سرعت پسران و درگروه اول (12 و 13 سال) کیارش کرخی از خراسان رضوی، امیر حسین ایرانشاهی از تهران و امین توکلی نسب از خراسان شمالی و در گروه دوم (14 و 15 سال) سید رضا تقی پور از خراسان رضوی، بنیامین زنگی آبادی از سیستان و بلوچستان و یوسف خورشید همدانی از خراسان رضوی نیز اول تا سوم شدند.

در ماده بولدرینگ پسران و درگروه اول (12 و 13 سال) امین سعادتمند از خراسان رضوی، ماهان عطایی از فارس و رضا قبیشاوی از خوزستان و در در گروه دوم (14 و 15 سال) محمد یوسفی از خراسان رضوی، رادین فروغیان از تهران و سیدرضا تقی پور از خراسان رضوی به ترتیب در رده اول تا سوم ایستادند.

در ماده سرطناب و در گروه اول (12 و 13 سال) امین توکلی نسب از خراسان شمالی، امیرحسین ایرانشاهی از تهران و علی اصغر عمارلو از خراسان رضوی در رده های اول تا سوم و در گروه دوم (14 و 15 سال) سیدرضا تقی پور از خراسان رضوی اول و محمدرضا نوری از زنجان و محمد یوسفی از خراسان رضوی در رده ایستادند.

در ماده کمباین پسران نیز در گروه اول (12 و 13 سال) امین سعادتمند از خراسان رضوی، امیر حسین ایرانشاهی از تهران و امین توکلی نسب از خراسان شمالی و در و در گروه دوم (14 و 15 سال) محمد یوسفی از خراسان رضوی، سیدرضا تقی پور از خراسان رضوی و محمدرضا نوری از زنجان در رده های اول تا سوم ایستادند.

در ماده سرعت دختران در گروه اول (12 و 13 سال) سارا زراعت زاده از کرمان، آیناز محمدی از کرمان و صبا شمخانی از همدان و در گروه دوم (14 و 15 سال) آناهیتا آریانفر از کرمان، زهرا کهنوجی از کرمان و شیما رستگار از زنجان در رده های اول تا سوم ایستادند.

در در ماده بولدرینگ دختران و درگروه اول (12 و 13 سال) سارا زراعت زاده از کرمان، یاسمن رضاپور از خراسان شمالی و ، آیناز محمدی از کرمان و در گروه دوم (14 و 15 سال) فاطمه پوربحری از تهران، پریسا محمدی از البرز و شیما رستگار از زنجان در رده های اول تا سوم ایستادند.

در ماده سرطناب و در گروه اول (12 و 13 سال) سارا زراعت زاده از کرمان، ریحانه سادات موسوی از تهران و هلیا حسینی از کرمان و در گروه دوم (14 و 15 سال) پریسا محمدی از البرز، فاطمه پوربحری از تهران و شیما رستگار از زنجان اول تا سوم شدند.

در ماده کمباین دختران نیز در گروه اول (12 و 13 سال) سارا زراعت زاده و آیناز محمدی از کرمان و ریحانه سادات موسوی از تهران و در گروه دوم (14 و 15 سال) فاطمه پوربحری از تهران، شیما رستگار از زنجان) آناهیتا آریانفر از کرمان در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.

به این ترتیب خراسان رضوی با 12 مدال، کرمان با 11 مدال و تهران با 9 مدال در رده های اول تا سوم جدول مدالی استان ها قرار گرفتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 19 مهر 1398 شناسه مطلب: 106

به "انتها مسابقات المپیاد استعدادهای برتر در رشته سنگنوردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها مسابقات المپیاد استعدادهای برتر در رشته سنگنوردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید