استقرار سازمان الکترونیک، اولویت بیمه سلامت ، تاکید بر اجرای راهنماهای بالینی

به گزارش لیسو، مدیرعامل سازمان بیمه سلامت، استقرار سازمان الکترونیک را اولویت اصلی این سازمان بیمه گر خواند.

استقرار سازمان الکترونیک، اولویت بیمه سلامت ، تاکید بر اجرای راهنماهای بالینی

به گزارش لیسو، مهندس طاهر موهبتی روز پنج شنبه در دومین روز اجلاس سراسری مدیران سازمان بیمه سلامت با رویکرد پایش و نظارت در مشهد مقدس گفت: برنامه عملیاتی سازمان بسیار باید جدی گرفته گردد. برنامه عملیاتی یک کار جمعی بوده و ارزیابی عملکرد مدیران کل استان ها بر اساس همین برنامه انجام می گردد.

وی اضافه نمود: استقرار سازمان الکترونیک نیز باید با اولویت پیگیری گردد. تا انتها آبان ماه موضوع آنالیز اسناد الکترونیک در اصفهان به نتیجه می رسد و بعد از آن باید در استان های دیگر نیز اجرایی گردد.

رییس هیئت مدیره سازمان بیمه سلامت بیان نمود: ایده آل ترین حالت، الکترونیکی شدن فراوری سند تا رسیدگی اسناد است. مباحثی مثل هم پوشانی بیمه ای و اجرای راهنماهای بالینی و نظام ارجاع باید در استان ها بیشتر از همیشه پیگیری گردد.

موهبتی با اشاره به راه اندازی سامانه 1666 گفت: این سامانه مهم ترین ابزار ارتباطی اداره های کل استانی با مردم است. باید با مردم حرف بزنیم و اطلاع رسانی مناسبی انجام دهیم. وقتی مردم از حقوق شهروندی خود بی خبر باشند، مطالبه گری و نظارت اتفاق نمی افتد و این آغاز انحراف است. سامانه 1666 می تواند سازمان بیمه سلامت را به یک سازمان پاسخ گو تبدیل کند.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت تاکید نمود: قرار نیست کسی که وضعیت مالی مناسبی دارد از یارانه بیمه همگانی سلامت استفاده کند.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، وی با بیان این که باید به نیروی انسانی اصالت داد، اظهار کرد: مدیریت هزینه به معنی کاهش اضافه کار یا عدم توجه به معیشت نیروی انسانی نیست.

رییس هیئت مدیره سازمان بیمه سلامت با بیان این که اجرای قانون باید جدی گرفته گردد، گفت: نظارت ها باید بیشتر از همیشه انجام گردد و مدیران کل استانی باید در عرصه حضور داشته و بر تمام امور اجرایی واقف باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 آذر 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 41

به "استقرار سازمان الکترونیک، اولویت بیمه سلامت ، تاکید بر اجرای راهنماهای بالینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقرار سازمان الکترونیک، اولویت بیمه سلامت ، تاکید بر اجرای راهنماهای بالینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید