داداش پور: دلیل مسمومیت دانشجویان در دو روز اخیر تعیین نیست ، آنالیز ویژه در دستور کار سازمان امور دانشجویی

به گزارش لیسو، رئیس سازمان امور دانشجویان از آنالیز ویژه دلیل مسمومیت غذایی که در دو روز اخیر برای دانشجویان دانشگاه خوابگاه ایجاد شده اطلاع داد.

داداش پور: دلیل مسمومیت دانشجویان در دو روز اخیر تعیین نیست ، آنالیز ویژه در دستور کار سازمان امور دانشجویی

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، داداش پور، رئیس سازمان امور دانشجویان در حاشیه نشست اولین جشنواره ملی سلامت دانشجویان که امروز در این سازمان برگزار گردید، در جمع خبرنگاران در خصوص علت مسمومیت غذایی خوابگاه دانشجویی که در دو روز اخیر در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه امام صادق اتفاق افتاده گفت: روز گذشته که مسمومیت غذایی برای دانشگاه فرهنگیان ایجاد شد موضوع را پیگیری کردیم که اورژانس علت را بیماری گوارشی اعلام نموده است؛ اما امروز هم این اتفاق در خوابگاه دانشگاه امام صادق اتفاق افتاده و به همین علت نشست آنالیز این موضوع برگزار خواهد شد تا علت مسمومیت دانشجویان تعیین گردد.

وی در پاسخ به اینکه ایا مواد غذایی علت مسمومیت دانشجویان بوده گفت: هنوز این موضوع تعیین نشده مواد غذایی نیز به طور متمرکز در دانشگاه ها توزیع نمی گردد و هر دانشگاه متولی تامین غذای دانشجویی خود است.

داداش پور خاطر نشان کرد: فقط در دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه هایی که واحدهای دانشگاهی دارند غذاها را به طور متمرکز توزیع می نمایند که البته بیشتر این دانشگاه ها مواد اولیه غذایی به واحدها ارسال می نمایند.

وی در خصوص دستور رسیدگی و درمان این دانشجویان گفت: روز گذشته پس از مسمومیت دانشجویان دانشگاه رئیس دانشگاه فرهنگیان شخصا حضور پیدا کرد و دو بیمارستان در درمان این دانشجویان فعال بودند امروز نیز سه بیمارستان دانشجویان امام صادق را پذیرش کردند که بلافاصله به درمان آنها رسیدگی شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 تیر 1401 بروزرسانی: 13 تیر 1401 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 2037

به "داداش پور: دلیل مسمومیت دانشجویان در دو روز اخیر تعیین نیست ، آنالیز ویژه در دستور کار سازمان امور دانشجویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داداش پور: دلیل مسمومیت دانشجویان در دو روز اخیر تعیین نیست ، آنالیز ویژه در دستور کار سازمان امور دانشجویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید