نشست مشترک پیرامون تجهیزات هنرستان ها

به گزارش لیسو، تهران (پانا) - با حضور مدیر کل پشتیبانی و توسعه، مدیر آموزش و رئیس پشتیبانی سازمان آموزش و پرورش استثنایی و مدیر کل هماهنگی دانش، صنعت و بازار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نشست مشترک در خصوص تخصیص یارانه برای خرید تجهیزات کارگاهی هنرستان های آموزش و پرورش استثنایی برگزار گشت.

نشست مشترک پیرامون تجهیزات هنرستان ها

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی، محرابی مقدم در این نشست گفت: با توجه به این که دانش آموزان با نیازهای ویژه از نظر شناختی و حسی در یادگیری دروس مهارتی نیازمند تمرین و تکرار بیشتری نسبت به سایر دانش آموزان هستند لذا به مواد مصرفی آزمایشگاهی و کارگاهی بیشتری نیز نیاز دارند و این موضوع موجب تحمیل هزینه بسیاری به مدارس می شود.

وی اضافه کرد: همچنین ایجاد کارگاههای استاندارد و مجهز گامی اساسی در راستای افزایش بهره وری و کیفیت بخشی به آموزشهای مهارتی این گروه از دانش آموزان جهت دستیابی به خودکفایی فردی، اجتماعی و اقتصادی است.

وی شرح داد: تجهیز و ایجاد کارگاه های هنرستانی نیازمند اعتبار زیادی است و امید است با مساعدت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بخشی از نیاز هنرستان های استثنایی و مدارس حرفه ای و پیش حرفه ای تامین شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 تیر 1400 بروزرسانی: 12 تیر 1400 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1641

به "نشست مشترک پیرامون تجهیزات هنرستان ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست مشترک پیرامون تجهیزات هنرستان ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید