کشف خودروی 3 میلیاردی سرقت&zwnjشده از پارکینگ فرودگاه امام!

به گزارش لیسو، رئیس پلیس فرودگاه های کشوراز کشف خودروی 3 میلیاردی سرقت شده از پارکینگ فرودگاه امام و دستگیری سارق و جاعل حرفه ای خبر داد.

کشف خودروی 3 میلیاردی سرقت&zwnjشده از پارکینگ فرودگاه امام!

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فارس، فرمانده پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری ناجا از دستگیری جاعل و سارق حرفه ای خبر داد.

سردار حسن مهری در تشریح خبر فوق، گفت: در پی دادخواهی فردی در ارتباط با سرقت یک دستگاه خودروی خارجی از داخل پارکینگ طبقاتی فرودگاه حضرت امام (ره)، کارشناسان آگاهی پلیس فرودگاه پلیس پیشگیری ناجا پس از بررسی دوربین های مدار بسته پیروز به شناسایی فردی با هویت معلوم در این ارتباط شدند.

وی اضافه نمود: پس از بررسی های اولیه مشخص شد فرد مظنون که در زمینه طراحی و ساخت انواع سوئیچ های الکترونیکی خودروهای خارجی فعالیت می کند در پی تماس تلفنی فرد جاعل و رویت اسناد مالکیت خودروی جعل شده به پارکینگ فرودگاه امام برای ساخت سوئیچ مراجعه می کند.

فرمانده پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری ناجا درخصوص شگرد متهم اصلی بیان داشت: با انجام تحقیقات لازم و شناسایی 9 نفر از کسانی که بیشترین ارتباط را با جاعل و سارق مورد نظر داشتند معلوم شد متهم اصلی در ازای پرداخت مبالغ بسیار ناچیز به افراد نیازمند مدارک شناسایی آن ها را اخذ و اقدام به جعل، کلاهبرداری، سرقت و افتتاح حساب بانکی به اسم این افراد می کند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: با جمع بندی اطلاعات به دست آمده سارق که از جاعلان حرفه ای و تحت تعقیب مقام قضائی در چند استان بود، تیمی از کارکنان با اخذ نیابت قضائی به شهرستان محل سکونت متهم اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و خودروی سرقتی از پارکینگ فرودگاه امام (ره) نیز در همان محل کشف می شود.

فرمانده پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه ارزش خودرو مکشوفه حدودا 30 میلیارد ریال برآورد شده است، شرح داد: تحقیقات پلیسی پیرامون زوایای پنهان جرایم انتسابی به متهم دستگیر شده ادامه دارد.

سردار مهری اظهار داشت: از تمامی شهروندان عزیز درخواست می کنیم در صورتی که با روش های یاد شده از آنان اخاذی و سرقت شده است، برای طرح دعوی به دایره آگاهی پلیس فرودگاه حضرت امام (ره) مراجعه کنند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1320

به "کشف خودروی 3 میلیاردی سرقت&zwnjشده از پارکینگ فرودگاه امام!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف خودروی 3 میلیاردی سرقت&zwnjشده از پارکینگ فرودگاه امام!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید