کی روش واقعا به زحمت افتاد! ، قطری ها برای این ادعا سر کیسه را شل نکردند!

به گزارش لیسو، کی روش در حالی هدفش در قطر را صعود به جام جهانی عنوان نموده که سهمیه آسیا دوبرابر شده است.

کی روش واقعا به زحمت افتاد! ، قطری ها برای این ادعا سر کیسه را شل نکردند!

به گزارش خبرنگاران آنلاین، کارلوس کی روش در یکی از نخستین نشست هایش به عنوان سرمربی تیم ملی قطر، هدف خود را روی نیمکت عنابی ها صعود به جام جهانی مطرح نمود؛ هدفی که برای میزبان آخرین دوره این مسابقات و نیز قهرمان واپسین دوره جام ملت های آسیا نمی تواند چندان چشمگیر و رؤیایی باشد.

سرمربی پرتغالی گفته: من برای یک هدف خاص به اینجا آمده ام و آن صعود به جام جهانی است. اگر به این هدف دست پیدا کنم بسیار مسرور خواهم شد. کی روش قبلا 4بار صعود به مرحله نهایی جام جهانی را تجربه نموده و همواره از این موضوع با لذت یاد نموده است اما حالا شرایط با قبل خیلی تفاوت نموده است.

در حقیقت جام جهانی 2026در حالی برگزار می گردد که سهمیه آسیا در این مسابقات از 4.5به 8.5تیم افزایش پیدا نموده و واقعا نرفتن به جام جهانی کار سختی است! نمی دانیم واکنش قطری ها به اظهارات کی روش چه بوده، اما بعید است آنها این همه پول پای او ریخته باشند تا فقط بلیت جام جهانی را برای شان رزرو کند.

در هر صورت آزمون اول کارلوس، موفقیت در جام ملت های آسیا است که زمستان همین سال جاری برگزار می گردد؛ جایی که قطر در قامت مدافع عنوان قهرمانی در آن حاضر می گردد و بعید است شیوخ به چیزی کمتر از صعود به فینال رضایت بدهند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 31 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1402 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 2201

به "کی روش واقعا به زحمت افتاد! ، قطری ها برای این ادعا سر کیسه را شل نکردند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش واقعا به زحمت افتاد! ، قطری ها برای این ادعا سر کیسه را شل نکردند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید