تکامل بدون پژوهش امکان پذیر نیست

به گزارش لیسو، خبرنگاران/البرز استاندار البرز با صدور پیامی هفته پژوهش را به همه پژوهشگران و نوآوران در همه عرصه های کشور و به ویژه پژوهشگران استان تبریک گفت.

تکامل بدون پژوهش امکان پذیر نیست

به گزارش خبرنگاران، در متن پیام عزیزاله شهبازی استاندار البرز آمده است:

تدبر وتفکر در حوزه کسب حقایق و شناخت پدیده های پیرامون ما را به سمت پژوهش رهنمون می کند.

بدون شک هیچ اقدامی بدون پژوهش و نوآوری خلاقانه و مدبرانه نمی تواند ما را به تکاملی پویا در تمام سطوح برساند.

دستیابی به چشم اندازهای کوتاه مدت و بلندمدت سیاست های کلی انقلاب اسلامی با توجه به اهداف گام دوم انقلاب اسلامی و نیز شرایط جدید بوجود آمده در اثر بحران کرونا می طلبد مدیران، سیاستگذاران، برنامه ریزان و سایر دست اندرکاران در استان در عرصه پژوهش با نگاهی نقادانه و رویکردی عالمانه، در مورد نهادینه سازی بیش از پیش فرهنگ پژوهش بپردازند.

گرچه از اسفند ماه سال گذشته جهان میزبان میهمان ناخوانده ای به نام ویروس کرونا (کووید 19) بوده است اما پژوهشگران و اندیشمندان کشورمان نیز پا به پای تمام کشورهای دیگر برای درمان این بیماری برای ساخت واکسن شبانه روز پای کار بوده اند چنان که خبر ساخت این واکسن شور و شعفی در دل تمام هموطنانمان به وجود آورده است که به یاری خداوند مراحل پایانی ساخت در حال گذران است.

اینجانب ضمن تبریک هفته پژوهش به همه دانش پژوهان، پژوهشگران، نوآوران، اساتید و فرهیختگان، بر خود لازم می دانم از خدمات علمی و پژوهشی این عزیزان در حوزه های مختلف در استان تقدیر و تشکر نمایم.

امید آن دارم که با تلاش و همت همه تلاشگران این عرصه، شاهد موفقیت های چشمگیری در توسعه علمی البرز و رساندن کشورمان به اوج افتخار و فتح قله های علمی در جهان باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 بهمن 1399 بروزرسانی: 2 بهمن 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1345

به "تکامل بدون پژوهش امکان پذیر نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکامل بدون پژوهش امکان پذیر نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید