دستور زاکانی در خصوص عایدی شهرداری تهران

به گزارش لیسو، شهردار تهران اظهار داشت: سازمان ها و شرکت های شهرداری ملکفند همه عایدی ها را صرفا به حساب عایدیی خزانه این نهاد واریز نمایند.

دستور زاکانی در خصوص عایدی شهرداری تهران

به گزارش ،بر اساس دستورالعمل معاونت اقتصادی و اقتصاد شهری شهرداری تهران و بعلاوه ابلاغ آن از سوی شهردار تهران، به منظور شفاف شدن حساب های شهرداری و نظم بخشی به تراکنش های اقتصادی شهرداری تهران تمامی واحدها، منطقه ها، سازمان ها و شرکت های تابعه و موسسات شهرداری تهران ملکف هستند تا همه منابع عایدیی و سایر وجوهی که به موجب بودجه مصوب وصول شده است را صرفا به حساب های عایدیی خزانه شهرداری که به پیشنهاد شهرداری و تایید شورای شهر تهران افتتاح شده یا می گردد، واریز نمایند.

این دستورالعمل بر اساس مفاد 35 برنامه سوم توسعه شهر تهران، لزوم به کارگیری دستورالعمل خزانه داری در شهرداری تهران که از سوی وزارت کشور در سال 1396 ابلاغ شده بود و بعلاوه در راستای اجرای تبصره یکم بودجه موصب شورای شهر تهران است.

ابلاغ این دستورالعمل در شرایطی است که پیشتر بعضی از اعضای شورای پنجم شهر تهران نسبت به واریز نشدن عایدی ها به خزانه شهرداری انتقاد داشتند و بار ها نسبت به همکاری نکردن سازمان ها و شرکت های در اجرای این مصوبات تذکر دادند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 مهر 1400 بروزرسانی: 12 مهر 1400 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1771

به "دستور زاکانی در خصوص عایدی شهرداری تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور زاکانی در خصوص عایدی شهرداری تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید