ماجرای عجیب گیر افتادن یک زن زیر چنگال های تیز شاهین

به گزارش لیسو، ماجرای عجیب گیر افتادن یک زن زیر چنگال های تیز شاهین

ماجرای عجیب گیر افتادن یک زن زیر چنگال های تیز شاهین

یک زن جوان که سعی در یاری به شاهین گیر افتاده داشت، تصور نمی کرد که چنگال های قدرتمند این پرنده شکاری در دستانش فرو رود و دستش را به زمین بچسباند.

به گزارش خبرنگاران، جولی سیویا روز یکشنبه (22 ژانویه) در راه رفتن به کلیسا بود که متوجه شد پرنده شکاری روی چسب تله موش در کنار جاده گیر افتاده بود.

جولی 37 ساله به یاری پرنده شتافت و پا های حیوان را از تله چسبناک جدا کرد ، اما زمانی که این شاهین چنگال های 12 سانتی متری تازه آزاد شده خود را در دستانش فرو برد و سنجاق کرد، بهای کوشش های قهرمانانه خود را دریافت کرد.

وی به یاد می آورد: من واقعا فکر می کردم که این فقط یک نجات ساده است. چنگال هایش را به من بست و سه تا از جلو و یکی در پشت دستم رفت. خیلی تکان دهنده بود. این دردی بود که قبلاً در زندگی ام تجربه نکرده بودم، زیرا نمی توانستم دستم را حرکت دهم. هر بار که پرنده را حرکت می دادم، سفت تر می شد. توصیف این نوع درد سخت است.

جولی سعی کرد شاهین را در جای خود نگه دارد تا از حمله بیشتر به او جلوگیری کند، در حالی که سعی داشت خود را 5 متر روی زمین بکشد تا به تلفن خود برسد و با خدمات اورژانس تماس بگیرد.

وقتی نتوانست کاری از پیش ببرد، آغاز به فریاد زدن کرد و یاری خواست.

جولی، اهل اینورنس استان فلوریدا می گوید: فریاد می زدم و یاری می خواستم. احساس می کردم زمان متوقف شده است. من خیلی احساس تنهایی می کردم و تازه آغاز به دعا کردم.

وقتی چنگال هایش را در من فرو می کرد، آغاز می کردم به لرزیدن، آن ها را عمیق تر فرو می برد. واقعاً من را تحت تأثیر قرار داد. خیلی بد بود.

با این حال جولی پس از 15 دقیقه کوشش بالاخره توانست به موبایل خود برسد و با آتش نشانی تماس بگیرد که پنج دقیقه بعد به محل رسیدند و با استفاده از قیچی پزشکی توانستند چنگال های این پرنده شکاری را از دست او جدا نمایند.

جولی آسیب دیده سپس به اورژانس بیمارستان رفت و در آنجا واکسن کزاز و شستشوی زخم به او داده شد.

از سوی دیگر شاهین به یک مرکز محلی نجات حیوانات منتقل شد.

جولی با نگاهی به این حادثه گفت که اکنون با وجود ماهیت دلخراش وقایع، احساس مثبتی دارد.

وی گفت: مطمئنم که [شاهین] بسیار ترسیده بود؛ شاهین ها و انسان ها تعامل زیادی با هم ندارند. او احتمالاً مرا به عنوان یک درنده می دید و احتمالاً سعی می کرد از خود محافظت کند. من می خواستم پرنده را نجات دهم.

این زن اضافه نمود: من صددرصد [حالا] احساس بهتری دارم، و اگر فرصتی برای انجام مجدد این کار داشتم، احتمالاً این کار را می کردم.

منبع: فرارو
انتشار: 9 بهمن 1401 بروزرسانی: 9 بهمن 1401 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 2156

به "ماجرای عجیب گیر افتادن یک زن زیر چنگال های تیز شاهین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای عجیب گیر افتادن یک زن زیر چنگال های تیز شاهین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید