ملانیا خداحافظی کرد

به گزارش لیسو، همسر رئیس جمهوری آمریکا در آخرین روز های حضورش در کاخ سفید یک سخنرانی خداحافظی منتشر نموده و از این کشور بابت تمام کوشش هایش در راه مبارزه با پاندمی کرونا قدردانی به عمل آورده و از آمریکایی ها خواسته تا صلح را مقابل خشونت انتخاب نمایند.

ملانیا خداحافظی کرد

به گزارش اسپوتنیک، ملانیا ترامپ، همسر رئیس جمهوری آمریکا در پیغام خداحافظی خود که دوشنبه کاخ سفید منتشر کرد، گفت: چهار سال گذشته فراموش نشدنی هستند. وقتی دونالد و من دورانمان را در کاخ سفید به خاتمه می رسانیم، به همه کسانی که در قلبم هستند و داستان های فوق العاده آن ها از عشق، میهن پرستی و عزم فکر می کنم.

در شرایطی که کمپین واکسیناسیون در سراسر این کشور در حال اجرا است، او از آمریکایی ها خواست از اقشار آسیب پذیر در بحبوحه این پاندمی محافظت نمایند.

ملانیا گفت: در وضعیتی که دنیا همچنان با پاندمی کووید-19 مقابله می نماید، من از تمام پرستاران، پزشکان، کارشناسان حوزه سلامت، کارگران تولیدی، رانندگان کامیون و خیلی از افراد دیگر که برای نجات جان انسان ها کار می نمایند، قدردانی می کنم.

بانوی اول آمریکا از آمریکایی ها خواست دست از همبستگی نکشند و به یکدیگر توجه نشان دهند. ملانیا ترامپ گفت: در هر شرایطی، من از تک تک آمریکایی ها می خواهم تا سفیر نیکی باشند. روی آنچه ما را متحد می نماید، متمرکز شوند. بالاتر از آنچه ما را دو دسته می نماید، قرار بگیرند. همیشه عشق را به تنفر، صلح را به خشونت و دیگران را به خودشان در اولویت قرار دهند.

در همین حال شبکه خبری سی ان ان دوشنبه گزارش داد که دونالد ترامپ هم یک سخنرانی خداحافظی ضبط نموده است که انتظار می رود امروز سه شنبه منتشر گردد. جو بایدن ظهر روز چهارشنبه به وقت آمریکا به عنوان رئیس جمهوری جدید سوگند یاد می نماید.

منبع: فرارو
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1402

به "ملانیا خداحافظی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملانیا خداحافظی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید