کاهش شدید تعداد داوران در لیگ دسته اول فوتبال کشور

به گزارش لیسو، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، خداداد افشاریان با اشاره به دوره توجیهی داوران و کمک ها گفت: این دوره از نظر دانش داوری و آمادگی جسمانی در سطح بالایی برای شرکت کنندگان برگزار می شود و شرکت کنندگان در این کلاس 3 روزه زیر نظر رضا سخندان آموزش های لازم را می بینند.

کاهش شدید تعداد داوران در لیگ دسته اول فوتبال کشور

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در ادامه اضافه کرد: در بحث داوری سخت گیری نمی کنیم، اما نص قانون را اجرا می کنیم. فدراسیون فوتبال برای جامعه داوری گام های مؤثری برداشته است. سال گذشته حدود 300 داور و کمک داور در لیگ دسته اول فوتبال حضور داشتند، اما برای این فصل 120 داور و کمک داور انتخاب کردیم. ضمن اینکه هیچ تعهدی وجود ندارد داوری که در نیم فصل اول سوت زده باشد در نیم فصل دوم هم قضاوت کند، چرا که کمیته داوران عملکرد تمامی داوران را رصد می کند.

سرپرست کمیته داوران در انتها خاطر نشان کرد: امیدوارم داوران و کمک داوران از این دوره نهایت استفاده را ببرند تا در فصل پیش رو شاهد قضاوت های خوبی از آنها در لیگ دسته اول باشیم. پیشنهاد اصلی من به شما پیش از شروع فصل این است که همواره آمادگی جسمانی و دانش داوری خود را در سطح بالایی حفظ کنید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 مهر 1400 بروزرسانی: 26 مهر 1400 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1786

به "کاهش شدید تعداد داوران در لیگ دسته اول فوتبال کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش شدید تعداد داوران در لیگ دسته اول فوتبال کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید