هوش مصنوعی

شاتل موبایل امکان عرضه سیم کارت با برند اختصاصی را ممکن کرد

برای نخستین بار در ایران، شاتل موبایل با استفاده از زیرساخت فنی نوآورانه خود، سیم کارت هوشمند با برند اختصاصی به سازمان ها، شرکت ها، باشگاه ها و صاحبان برند ارائه می دهد.

19 شهریور 1399

موفقیت جوان همدانی در بوت کمپ اینترنت اشیا

فاطمه کاظمی- همدان ـ خبرنگار:در اولین بوت کمپ اینترنت اشیا که در مرکز صندوق نوآوری ریاست جمهوری برگزار گردید، 11 تیم به رقابت پرداختند و سینا سوادکوهی فارغ التحصیل رشته آی تی دانشگاه تهران و تنها نماینده از استان همدان در این دوره پیروز به کسب رتبه شد.

1 آبان 1398

علوم شناختی توانمندی علمی را افزایش می دهد

رئیس دانشگاه تربیت مدرس گفت: رشته علوم شناختی در بالا بردن توانمندی های علمی و همچنین شناخت مغز انسان در قالب استفاده از مباحث نظری و گفتاری نقش محوری دارد.

15 مهر 1398

ایران در بین 7 کشور اول تولیدعلم هوش مصنوعی، اسامی محققان برتر

به گزارش خبرنگاران، بنابر آخرین گزارش منتشر شده در نشریه نیچر چینی ها قصد دارند تا سال 2030 راهنمایی هوش مصنوعی جهان را در اختیار بگیرند. هدف چین رهبری صنعت هوش مصنوعی جهانست و برای رسیدن به این هدف سه برنامه عمده دارد که شامل سرمایه گذاری در تحقیقات بنیادی،...

14 مهر 1398

خواص تناول سوسک!

لیو دائویوان، متخصص ارشد در مرکز درمانی یونگ که در شهر واقع یین چوان واقع است، می گوید که این حشرات خواص سم زدایی داشته و همچنین می توانند به عنوان یک ادرارآور عمل نمایند. او می افزاید: همچنین برای بهبود گلودرد، ورم لوزه، سیروز کبد، و افزایش ذخیرۀ مایعات...

27 شهریور 1398