همایشها و نمایشگاه ها

خبرنگاران مقام پارلمانی صربستان: روابط بلگراد - تهران دیرپا و محبت آمیز است

بلگراد-خبرنگاران- رئیس گروه دوستی پارلمانی با ایران در نشستی با سفیر کشورمان در صربستان با اشاره به همکاری های خوب پارلمانی میان دو کشور گفت: روابط صربستان و ایران دیرپا و محبت آمیز است.

7 اردیبهشت 1400

ترامپ در نشست مهم محافظه کاران سخنرانی می نماید

یک منبع آگاه از برنامه های رئیس جمهوری سابق آمریکا گفت، دونالد ترامپ برای بازگشت به کانون توجه سیاسی به وسیله سخنرانی در یک جمع مهم محافظه کار کوشش خواهد نمود و این در شرایطی است که جمهوریخواهان روی اقدامات او پس از کاخ سفید توجه دارند.

3 اردیبهشت 1400

جشنواره بهاره فانوس در چین

پایکوبی های سنتی، بندبازی، سکوهای سیار برای اجرای نمایش و برنامه های راهپیمایی، موسیقی و طبل کوبی از جاذبه های اصلی این جشنواره هستند.

30 فروردین 1400

کرونا دوباره کتابفروشی های اهواز و آبادان را تعطیل کرد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در خوزستان، در طرح زمستانه کتاب 99 از خوزستان 18 کتابفروشی شرکت کردند که از این تعداد 9 کتابفروشیِ اهواز و یک کتابفروشیِ آبادان در شرایطی این طرح را اجرا می کنند که با توجه به اوضاع اهواز و آبادان، کتابفروشی های این دو شهر چند...

8 فروردین 1400

موزه اقیانوس دنیا؛ یک دنیای شگفت انگیز در زیر آب، عکس

کالینینگراد شهری در 300 کیلومتری کشور روسیه در همسایگی دریای بالتیک است و یکی از شهرهای خوب روسیه برای سفر در فصول مختلف سال، به خصوص فصل تابستان است. شهر کالنینگراد به دلیل موقعیت جغرافیایی بیشتر شبیه به شهرهای کشورهای اروپایی است.

1 فروردین 1400

پیغام معاون وزیر خارجه اوکراین به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

معاون وزیر امور خارجه اوکراین در پیامی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و روز ملی جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

27 اسفند 1399

ضرورت راهنمایی نقدینگی کشور به سمت پایین دست پتروشیمی

رئیس کمیته پتروشیمی کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی بر ضرورت راهنمایی نقدینگی کشور به سمت پایین دست صنعت پتروشیمی تأکید کرد و گفت: این صنعت در دوران تحریم به خوبی عمل نموده است.

20 اسفند 1399

وبینار فرصت ها و ظرفیت های تجاری بین ایران و آذربایجان 18 بهمن برگزار می گردد

نشست آنالیز فرصت ها و ظرفیت های تجاری بین ایران و آذربایجان در شرایط مالی کنونی به همت معاونت بین الملل اتاق ایران و با حضور حسین پیرموذن رئیس اتاق مشترک ایران و آذربایجان به صورت ویدیو کنفرانس برگزار می گردد. در این نشست نمایندگان اتاق های استانی، کمیسیون...

12 اسفند 1399

نمایشگاه مجازی در دوران کرونا به توسعه کسب وکارها یاری می نماید

عضو هیات نمایندگان اتاق ایران با اشاره به برگزاری اولین نمایشگاه مجازی ایران از انعقاد تفاهم نامه بین برگزارکنندگان این نمایشگاه و اتحادیه صادرکنندگان مبلمان اطلاع داد و گفت: به روزرسانی و برطرف اشکالات احتمالی نمایشگاه های مجازی و ارتقای سطح بهره...

10 اسفند 1399

خشم اروپا از توزیع ناعادلانه فایزر، شتاب چین و ترکیه در تزریق واکسن کرونا

توزیع ناعادلانه واکسن فایزر در جهان باعث خشم و نارضایتی سران اروپایی شده و این در حالی است که چین و ترکیه سرعت واکسیناسیون شهروندان خود را افزایش داده اند.

23 بهمن 1399

ترودو: چین با بازداشت های خودسرانه در حال آسیب به منافع خود است

نخست وزیر کانادا گفت چین بعد از اقدام دو سال پیش خود مبنی بر بازداشت دو کانادایی در پی اینکه کانادا یک مدیر چینی را با حکم بازداشت ایالات متحده دستگیر کرد، منافع خود را تضعیف و دیگر کشورها را با خود بیگانه نموده است.

11 بهمن 1399

نتیجه داوری مقالات همایش بیمه و توسعه پنجم آذر ماه اعلام می گردد

نتایج داوری مقالات ارسال شده به دبیرخانه بیست و هفتمین همایش بیمه و توسعه، چهارشنبه پنجم آذرماه 99 اعلام خواهد شد

3 دی 1399

درخواست مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی از ایران

خبرنگاران : مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی از ایران خواست تا شفاف سازی بیشتری درباره فعالیت های اعلام نشده هسته ای خود داشته باشد.

29 آذر 1399

تأکید پوتین بر لزوم مبارزه مشترک کشورها با ویروس کرونا

رئیس جمهوری روسیه در نشست سران اتحادیه کشورهای شرق آسیا، با اشاره به تمایل ده ها کشور دنیا برای خرید و فراوری مشترک واکسن های روسی علیه کووید-19، بر اهمیت مبارزه مشترک با شیوع ویروس کرونا تأکید کرد.

25 آذر 1399

دانش پژوهان فقط یک نام نیست، یک فرهنگ است

خبرگزاری خبرنگاران-مؤسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان باهدف افزایش سطح مهارت شاغلین بخش های مختلف مالی و افزایش مهارت های حرفه ای دانش آموختگانی که فاقد تجربه اجرایی می باشند، نسبت به برگزاری دوره های مهارتی اقدام می نماید. این مرکز آموزشی به قصد ارتقای...

14 آذر 1399

احتمال عرضه جهانی واکسن های کرونای چین برای استفاده اضطراری

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، چین مشغول انجام مذاکراتی است تا سازمان جهانی بهداشت واکسن بالقوه کووید19 توسعه یافته در این کشور را ارزیابی کند.

19 آبان 1399

وزیر مهاجرت کبک از طرح جدید ورود فوری نیروهای متخصص به کبک اطلاع داد ، به محض بازگشایی مرزها

وزیر مهاجرت کبک اطلاع داد: به محض بازگشایی مرزها به منظور رفع شدن کمبودها، 550 پرسنل درمانی به طور آزمایشی به کبک می آیند.

16 آبان 1399

10 جاذبه گردشگری برتر در شهر باکو

شهر باکو یکی از شهرهای مدرن و دیدنی است. این شهر دارای اماکن گردشگری زیادی است که در ادامه با نمونه هایی از آن ها آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.

28 مهر 1399

ساختمان جدید موزه ملی علوم و فناوری احداث می گردد

رییس موزه ملی علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران از احداث ساختمان فاخر این موزه در کنار فرهنگستان های جمهوری اسلامی اطلاع داد.

24 مهر 1399

فعال زن محبوس عربستانی برنده جایزه آزادی فرانسه شد

نهاد بین المللی نرماندی در فرانسه جایزه آزادی را به لجین الهذلول،فعال زندانی در عربستان اعطا کرد.

19 مهر 1399
تعداد: (97)