دوچرخه سواری

بهترین موزه های سئول

سئول که از 6 قرن پیش پایتخت کره به حساب می آید، یک شهر بسیار شلوغ و پرازدحام است که به عنوان یکی از بزرگترین متروپل های دنیا به شمار می رود. در این شهر شگفت انگیز حدود 10 میلیون نفر زندگی می نمایند. موزه ها، معابد تاریخی و سایر مکان های قدیمی تمام بخش هایی...

8 فروردین 1399

سجادی: پیش بینی صندلی ایران در جاکارتا سخت است، در 25 رشته حضور داریم

سرپرست کاروان ایران گفت: پیش بینی صندلی ایران در بازی های اسیایی سخت است و رقابت فشرده ای را با رقبا خواهیم داشت.

24 بهمن 1398

راهنمای سفر به تایلند

تایلند را می توان جزو سه مقصد گردشگری محبوب ایرانی ها دانست که انتخابی بی دلیل هم نیست. سواحل پر تعداد، آب های شفاف، جزایر زیبا با طبیعتی بکر و فرهنگ خاص که نمود آن در معابد بودایی مشهود است از این کشور مقصدی عالی برای سفر ساخته اند. در ادامه با خبرنگاران...

6 آبان 1398

جای خالی امکانات در ورزش همگانی قزوین

آرشین برزگر- قزوین - خبرنگار :وقتی حرف ورزش به میان می آید، بسیاری از ما نداشتن وقت کافی و کمبود امکانات و شرایط مناسب را دلیل خود برای ورزش نکردن بیان می کنیم. اما واقعیت این است که با یک برنامه ریزی ساده می توانیم زمان زیادی را به ورزش اختصاص دهیم.

3 مهر 1398

خبر خوش برای 5 هزار دانشجو

جانشین رئیس سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از عضویت رایگان 5 هزار دانشجو در پایتخت با حمایت شهرداری در بیدود اطلاع داد و گفت: کوشش می کنیم این موضوع تا ابتدای مهر محقق گردد.

2 مهر 1398

کمبود سالن ورزشی برای نابینایان در استان ها

رئیس فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان کشور با اشاره به وضعیت نامطلوب هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان در استان ها، گفت: فقط 9 استان برای این گروه سالن ورزشی دارد.

21 مرداد 1398

دومین شکست بزرگ دوچرخه سواری ایران در فاصله 4ماه، وقتی کار از زنگ خطر هم می گذرد

دوچرخه سواری ایران پس از بازی های آسیایی دومین شکست بزرگ خود را این بار در مسابقات پیست قهرمانی آسیا تجربه کرد و این ناکامی های پی در پی نشان می دهد کار برای دوچرخه سواری از به صدا در آمدن زنگ خطر هم گذشته است.

5 خرداد 1398